TOŻSAMOŚĆ

Piękno to włoska doskonałość.

NAUKA, NATURA, JAKOŚĆ

Badania kosmetyczne, wartość naturalnych składników aktywnych, jakość włoskiej firmy: wszystko to jest Iodase. Marka, która narodziła się na początku 2000 roku i która natychmiast stała się zabiegiem wybranym i preferowanym przez specjalistów fitness, dla których doskonałość ciała to prawdziwy "kult", który mógł zaakceptować tylko rozwiązania o gwarantowanej skuteczności.

Dzisiaj linie Iodase i Iodex są projektowane, produkowane i dystrybuowane przez Rays SpA, włoską firmę, która jest międzynarodowym liderem w sektorze zdrowia i opieki zdrowotnej, i można je kupić w najlepszych Aptekach i sklepach ziołowych.

KAŻDA KOBIETA JEST UNIKALNA, IODASE TO WIE

Mamy świadomość, że nie ma jednego rodzaju niedoskonałości. Każda osoba jest wyjątkowa, nawet w reakcji na zabiegi kosmetyczne, dlatego nasza linia oferuje najszerszy wybór kosmetyków specjalnie opracowanych przeciw niedoskonałościom spowodowanym nadmiarem tłuszczu i cellulitem, sformułowanych i wyprodukowanych całkowicie we Włoszech.
Linia Iodase celebruje wyjątkowość każdej kobiety, oferując naukowo opracowane innowacyjne zabiegi i różnicując metody i tekstury aplikacji, w odpowiedzi na różne preferencje użytkowania: kremy, skoncentrowane serum, żele, błota, olejki kosmetyczne, które koncentrują się na konkretnych niedoskonałościach różnych części ciała.

TAJEMNICA JODASE W NOSNIKU

Sekretem Iodase jest z pewnością dobór bezpiecznych aktywnych składników pochodzenia naturalnego, których skuteczność jest wzmacniana i ulepszana dzięki zastosowaniu "nośnika": cząsteczek zdolnych do "przekazywania" skladnikow aktywnych głęboko przez skórę, aż do miejsca docelowego, w którym” rodzi się” niedoskonałość skóry.

Entuzjazm, który wkładamy w produkcję i promocję naszych produktów, jest taki sam, jaki chcemy znaleźć u naszych klientów: inspiracja to silnik, który prowadzi nas ku nowym celom ewolucji kosmetycznej, aby zawsze przedstawiać konkretne i satysfakcjonujące rozwiązania o sprawdzonej skuteczności.